EVERY RECYCLING
TRIGGERS A NEW LIFE CYCLE
With a team built of professionals with 15 years of experience, strives to adapt and develop new technologies…
Bizi Tanıyın
Kafka Geri Dönüşüm
Kafka Geri Dönüşüm
Kafka Geri Dönüşüm
Kafka Geri Dönüşüm

KAFKA GERİ DÖNÜŞÜM ATIK YÖNETİMİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ 2020’de İzmir Kemalpaşa Akalan bölgesinde kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Ülkemizde uzun yıllardır atık yönetimi ve entegre atık yönetim sisteminin eksikliği görülerek entegre atık yönetim sistemi üzerinde 15 yıllık tecrübesi ve uzman personel kadrosuyla yeni teknolojiler geliştirerek sıfır atık politikasına uygun ve inovasyon odaklı KAFKA GERİ DÖNÜŞÜM faaliyetini sürdürmektedir.

KAFKA GERİ DÖNÜŞÜM olarak Avrupa’da iş birliği içerisinde olduğumuz İngiltere menşeili geri dönüşüm alanında öncü GREENSLEY LIMITED firmasıyla anlaşmalı şekilde çalışmaktayız. Tesisimizin entegre bir tesis olması sebebiyle ve kurumsal bir yapıya sahip olduğu için Avrupa Birliği’ne önerilmek üzere bir tesistir. AB’den gelecek bir heyet ile Türkiye’de bulunan tek Entegre Atık Bertaraf ve Geri Kazanım Tesisi olma yolunda emin adımlarla hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda ilerlemekteyiz.

KAFKA WASTE MANAGEMENT & RECYCLING LLC was established in 2020 in Izmir and started its operations in Akalan district, Kemalpaşa. KAFKA, with a team built of professionals with 15 years of experience, strives to adapt and develop new technologies in the integrated waste management field, contributing to the innovation in the industry for the fulfillment of the void in the world.

KAFKA WASTE MANAGEMENT & RECYCLING works in partnership with the GREENSLEY LTD.CO. of England, a pioneer in the waste management business. Our integrated facility maintains corporate standards with the foresight of being recommended to the EU. We work hard with the intention of becoming the only facility in Turkey to fit the international standards of integrated waste disposal and recycling plant granted with an inspection from the EU committee.

Devamı
Kafka Geri Dönüşüm
Kafka Geri Dönüşüm15 years of experienceWith Expert Staff
Referanslar